Banjalučka policija je oduzela automobil “opel” od D.S. iz Ilidže, nakon što su utvrdili da je bio za volanom bez položenog vozačkog ispita, a da u Registru novčanih kazni ima dug u iznosu od oko 27.807 KM, prenose “Nezavisne novine”.
Njega su službenici Policijske uprave Banjaluka, juče oko 15.30 sati kontrolisali u Ulici Krfska, te su utvrdili da je vozio bez položenog vozačkog ispita, proverama je utvrđeno da je D.S. višestruki povratnik u činjenju prekršaja i da ima evidentiran dug u Registru novčanih kazni u iznosu od oko 27.807 KM.
– Zbog navedenog prekršaja i zbog bojazni da će nastaviti sa činjenjem prekršaja od lica D.S. je oduzeto predmetno vozilo. O svemu navedenom obavešten je dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci – Odeljenje za prekršaje – navode iz PU Banjaluka.







