Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom koji mu je uručio pismo Si Đinpinga.
– Sa zadovoljstvom sam ugostio ambasadora Narodne Republike Kine Li Minga, koji mi je uručio pismo predsednika Si Đinpinga. Još jednom smo potvrdili izuzetne odnose Srbije i Kine, zasnovane na međusobnom poverenju, podršci i našem čeličnom prijateljstvu – poručio je predsednik u objavi na svom zvaničnom nalogu na Instagramu i dodao:

– Posebno sam zahvalan predsedniku Siju na srdačnim rođendanskim čestitkama, koje su još jedan pokazatelj bliskosti i prijateljstva koje negujemo. Nastavljamo da jačamo naše veze u korist budućih generacija naših naroda.







