Zbog prvomajskih praznika i produženog vikenda počele su gužve na najvažnijim putnim pravcima u Srbiji, a kako javlja naš reporter sa lica mesta na auto-putu “Miloš Veliki” je kilometarska kolona vozila.
Očigledno je mnogima upravo Zlatibor bio izbor za odmor, te su odlučili da ovih par slobodnih dana provedu tamo.
Ali, to je rezultiralo ogromnom gužvom na naplatnoj rampi “Pakovraće” kod Čačka.

Mnogima je još juče posle podne počeo “kraći odmor” koji će trajati sve do ponedeljka, pa su tako ogromne guže zabaležene u čitavom regionu.
Na auto-putu “Miloš Veliki” na naplatnoj stanici u Pakovraću bilo je frekventno i juče, tokom popodneva iz pravca Beograda.







