Hrvatski 39-godišnji političar, aktivista i teoretičar zavera, ali i nekadašnji član parlamenta, diže prašinu gde god da se pojavi.
Čovek koji je poznat po brojnim ispadima, skandalima i čija mišljenja živciraju njegove političke protivnike, ponovo je dospeo u centar pažnje.
Ovog puta se našao na udaru korisnika društvenih mreža samo zato što je konstatovao da Beograd ima bolje zubare nego Zagreb.
Na Fejsbuku je postavio fotografiju na kojoj se uz širok osmeh nalazi u društvu doktorke, uz opis:
“Kod najbolje zubarice u Beogradu, doktorice Tanje Frlete u Alhena Stomatoloska ordinacija, pokazujem zube koje je upravo sredila!”.
Jedan od njegovih pratilaca, prokomentarisao je, kritički:
– Pa dobro, Ivane, zar nema zubarki u Hrvatskoj, majku mu poljubim.
Pernar mu je munjevito odgovorio:
– Otkad nisam u Saboru, u Beogradu popravljam zube!
Pritisci na društvenim mrežama nisu ga omeli da nastavi da hvali stomatologe iz srpske prestonice, pa je postavio novi komentar:
“Nakon iskustva s doktoricom Tanjom Frletom iz Alhena Stomatološka ordinacija mogu mirne savjesti reći da vrijedi otići u Beograd kod zubara! Takva draga žena, dobra, iskrena, brižna, to se ne sreće svaki dan. Da živim u Beogradu ne bi dvojio ni sekunde kome ići.
Glavni razlog zašto sam se odlučio otići baš kod nje je to što javno i otvoreno govori o opasnosti žive iz amalgama, po tome sam znao da žena ima karakter i hrabrost, ali i ono najbitnije, da razumije svoju struku! Rijetki su zubari poput nje, u Hrvatskoj još nisam sreo ni jednog koji na glas govori protiv amalgama i poziva ljude da povade plombe koje sadrže 50% žive. Ako tražite dobrog i poštenog zubara znate gdje ga možete naći!”.







