Dobro došli na Balkan! Na bokserski turnir u Centralnom zatvoru…
Neuobičajeno mesto održavanja mečeva plemenite veštine i nesvakidašnji borci. Rukavice su u ringu ukrstili robijaši, a zdušno su ih iz publike podržavale kolege, osuđenici na dugogodišnje kazne zbog raznih kršenja zakona.
U makljanju su uživali i policajci, čuvari zatvora.
Svi mečevi održani između zidina zatvora u Sofiji prošli su bez incidenata,a turnir je imao geslo: “Sa bokserskim rukavicama protiv droge i agresije“.







