Nakon nesuglasica u saobraćaju u Banjaluci, sinoć je došlo i do napada, posle čega su dve osobe završile u Službi hitne medicinske pomoći, prenose “Nezavisne novine”.
Naime, pripadnici Policijske uprave Banjaluka, uhapsili su B.V. iz Laktaša, a terete ga za nanošenje povreda.
– Sumnjiči se da je sinoć oko 22 časa u Banjaluci zbog nesuglasica u saobraćaju, zajedno sa maloletnim licem, napao dva lica koja su povređena i lekarska pomoć im je ukazana u Službi hitne medicinske pomoći Banjaluka – naveli su iz policije.
Kod B.V. je utvrđen 2,21 g/kg alkohola u organizmu. O svemu je obavešten dežurni tužilac i dežurni tužilac za maloletnike.







