Američki državljanin uhapšen je u Kotoru, jer je u tom gradu ukrao budvanske tablice, stavio ih na svoj automobil i tako vozio, piše “Pobjeda”.
Naime, podgorička policija uhapsila je juče američkog državljanina G.D.P. (48) nastanjenog u Podgorici.
On se sumnjiči da je 8. aprila u Podgorici došao do parkiranog vozila budvanskih tablica i sa njega skinuo registarske oznake i postavio ih na svoje vozilo “chevrolet” na kojem su se prethodno nalazile barske tablice.
– Nakon toga, G.D.P. je navedenim vozilom upravljao na teritoriji Podgorice, a potom i Kotora gde je kontrolom od strane službenika Odeljenja bezbednosti Kotor utvrđeno da je koristio falsifikovane registarske oznake – navodi se u saopštenju.







